Bir İnceleme metin2 sunucu

Metin2sunucubilisim.com Piyasa zamanü files denemek ciğerin 35 TL yatırdım ilk hastalıklı saat averaj dedi sonra pazartesi salı aralığında oldu arıyorum meşgule atıyorlar site üzerinden bir kere bildirimime bakmıyorlar ödeme bildirimi yapmış oldum onaylamıyorlar. 35 TL'nin ardında bileğilim lakin hakkımı helal etmiyor...

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core konstrüksiyonsına mevla 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 19200 Birlik core ve hat dokumasına malik oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını vermek derunin Tıklayın

Bütün sunucularımız çağcıl trendlere müsait donanım ve yazılı sınavmlarla daima olarak şimdiki tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Pvp sunuculer oyuncuları dayanıklı ve lakırtııcı oyuncuları sevmektedirler. Sevildikten sonraki kalıcı olabilirsiniz Metin2 pvp sunucuinizi düzgün ve dayanıklı bir servera kurun. Hem oyunda yıldızlı olan olmasın hem servernuz hücumlara karşı kip olması gereklidir. Genelde iş pvp sunuculer uzun nefesluda daha iyidir.

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Metin2 pvp menfez fikrinizi bu hatmı uyma ederek hayata geçirdiğinizde ilk ilkin vereceğiniz yekûn cirim 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zaten yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core yapısına iye 1 hat karınin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme kârleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Hiç core ve hat bünyesına iye oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Avrupa’nın en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Metin2‘de şarki’nun gizemli dünyasını fethetmeye anık mısın? Gameforge aracılığıyla Türkçe anahtar desteğiyle piyasaya sürülen MMORPG oyunu Metin2, free2play modelde dörtköşe bir katakulli deneyimi sunuyor.

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Yeni kuşak donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı mandepsi keyfi , en güçlü uptime garantisi.

Aylık 300 TL'den başlayan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe sahip, hızlı, nitelikli ve sunucu servisi

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *